Tipovacia mafia ? … a čo keď je to celé inak

Tipovacia mafia ? … a čo keď je to celé inak

Tak je to vonku. Tipovací mrak zatienil aj doteraz azúrovo čisté slovenské futbalové nebo. Rozprášili sme mafiu a celá naša futbalová a policajná generalita sa bude vzájomne potľapkávať po pleciach. Vypočujeme zopár jedincov, pár zúfalcov, ktorí hrali pol roka bez výplaty a možno v snahe nakŕmiť doma hladné krky spravili veci, ktoré sa priečia fair play. Nebudem odsudzovať ani obhajovať, skôr ma zaujíma prečo sa to celé deje a kto za tým stojí.

Samozrejme zopár zabásnutých jedincov nerozpráši obrovský stávkovací moloch sídliaci niekde v Ázii. Akurát mi stále vrtá hlavou jedna vec. To naozaj stávkové kancelárie produkujúce ročne obrovské zisky nenájdu efektívny spôsob ako bojovať s organizáciami, ktoré ich o tieito zisky výrazným spôsobom oberajú ? Skôr mám pocit, že im uľahčujú situáciu. Inak si neviem vysvetliť nezmyselné stávkové príležitosti typu..kto dostane prvý žltú kartu…alebo kto bude kopať prvý roh … podobných perličiek je tam viac.

Ja ako príležitostný tipér o podobné stávkové príležitosti ani nezavadím, to môžem ísť rovno do kasína a dať si na čiernu, alebo červenú. Jednoznačne to vidím ako hodenú rukavicu stávkovej mafii. Jediné logické vysvetlenie pre mňa je to, že stávkové mafie riadia nepriamo samotné stávkové kancelárie. A zaručené tipy sa dohadujú podľa objemu vsadených financií, tak aby stávková kancelária zinkasovala tučný zisk a špinavá práca zostala na stávkovej mafii.